Kontrolluesi i temperaturës, kontrolluesi i temperaturës Pid - Gongyi

Shërbimet

 • Kontrollues inteligjent i temperaturës me shumë drejtime i serisë XMT-JK408

  Kontrollues inteligjent i temperaturës me shumë drejtime i serisë XMT-JK408

  Kontrolluesi i temperaturës me katër drejtime XMT*JK mund të lidhë katër sensorë në mënyrë sinkrone dhe të përshtatshme, duke zvogëluar volumin e instrumentit.Ka një modalitet të veçantë të akordimit automatik dhe funksionin e parametrave PID me më shumë saktësi dhe më shumë besueshmëri në kontrollin e të gjithë makinës.
 • Lloji i presionit Sensori i temperaturës

  Lloji i presionit Sensori i temperaturës

  Sensori i ri matës i temperaturës për llojet e makinerive të ambalazheve, veshjeve, printimeve, gomës dhe ushqimit etj., si dhe për industrinë e furrave elektrike.Ata mund të matin temperaturat e lëngut, avullit, gazit dhe të ngurtë në prodhim.Karakteristikat janë rezistente ndaj goditjeve, rezistente ndaj temperaturave të larta dhe jetë e gjatë.Përdoret për matjen e temperaturës dhe kontrollin automatik në shtrirje nga -200 deri në 1600oC.
 • Lloji i hyrjes universale të serisë XMT-808 Kontrollues inteligjent i temperaturës

  Lloji i hyrjes universale të serisë XMT-808 Kontrollues inteligjent i temperaturës

  Kontrolluesi i temperaturës së inteligjencës së serisë XMT*808 përdor në ditët e sotme mikrokompjuterin monolit më të avancuar si korniza kryesore, zvogëlon montimin periferik dhe përmirëson besueshmërinë; adopton metodën e kontrollit të teorisë së paqartë të kombinuar me kontrollin tradicional PID dhe e bën procesin e kontrollit me avantazhin e shpejtë. përgjigje, tejkalim i vogël, saktësi e lartë e qëndrueshme.Është kontrollues i temperaturës inteligjente me funksionin e performancës së lartë, besueshmërisë së lartë, hyrjes së plotë, funksioni i tij është i përshtatshëm për të gjitha rastet e nevojshme për matjen dhe kontrollin e temperaturës, gjithashtu të jetë në përputhje me matjet dhe kontrollin e parametrave të tjerë industrialë.

Rreth Nesh

 • 7d46ae6e
 • _MG_7202

PUNON QË 1998

Fabrika e matësit të temperaturës Yuyao changjiang (Yuyao Gongyi Meter co., Ltd.) është një grup ndërmarrjesh i cili dominohet nga teknologjia e lartë dhe integron dizajnin teknik, prodhimin, shitjet dhe marketingun.Kompania është themeluar në vitin 1995, ka qenë produkte të udhëhequra nga kontrolluesi i temperaturës, ka grumbulluar më shumë se 20 vjet përvojë prodhimi dhe aplikimi;kompania është prodhuesi kryesor i prodhuesve vendas të kontrolluesve të temperaturës, prodhimi vjetor dhe shitjet e kontrolluesve të temperaturës mbi 500,000, kompania ka pajisje moderne prodhimi, duke përfshirë linjat e prodhimit të makinerive automatike të çipave kompjuterikë, makinë saldimi me valë të dyfishtë pa plumb dhe tubacione të pajisjeve të tjera të prodhimit .

Ne Jemi të Besuar

Klientët tanë të rregullt

partner_01
partner_02
partner_03
partner_04
partner_05

Në pamundësi për të punuar?Kompjuteri juaj ngrin?

Ne do t'ju ndihmojmë të ktheheni në punë. Shpejt dhe cilësor.

7d46ae6e